Jak pracujemy

Zastanawiasz się nad kimś kto w Twoim imieniu dopilnuje wszystkich obowiązków organizacyjnych? Zastanawiasz się nad niestandardowymi atrakcjami dla Twoich gości? Chcesz ich czymś zaskoczyć lub po prostu zadbać o ich komfort na najwyższym poziomie? Napisz do nas!
W zakładce KONTAKT znajdą Państwa formularz, dzięki któremu Wasza wiadomość od razu trafi na nasze biurko. Podaj w niej numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie aby poznać Twoje potrzeby oraz ustalić dalszy plan działania.

Zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie. Jest ono bezpłatne i niezobowiązujące. Chcemy poznać Państwa pomysł na ten wyjątkowy dzień oraz oczekiwania i sprawy, które muszą być na tą okazję załatwione. Dzięki temu spotkaniu poznają Państwo to w jaki sposób pracujemy oraz zobaczą, że warto nam zaufać. Na spotkaniu zawsze łatwiej i bardziej otwarcie można porozmawiać o tych najważniejszych sprawach. Zapraszamy!

Gdy pierwsze spotkanie już za nami, pora na nasze działanie. W pierwszej kolejności przygotujemy dla Państwa kilka alternatywnych planów tej uroczystości. Będą mieli Państwo pełny wgląd w kilka kompleksowych propozycji lub otrzymają Państwo potrzebne informacje jeśli została powierzona nam jedynie część obowiązków organizacyjnych. Omówimy wszystkie szczegóły oraz budżet. W tym celu preferujemy kolejne spotkanie, ale wcześniej możemy wszystkie informacje wysłać na Państwa e-maila, tak aby można było przestudiować dokładnie naszą propozycję. Jeśli zdecydujecie Państwo, że nasza oferta jest atrakcyjna dla Was i jesteście gotowi powierzyć te jakże istotne obowiązki w nasze ręce podpisujemy umowę. W tym momencie jesteśmy do Waszej dyspozycji i przygotowujemy najpiękniejszą uroczystość jaką sobie Państwo wymarzyli!

Podczas każdego etapu organizacji jest dla nas niezwykle ważne, aby Państwo jako Klient czuli się odpowiednio informowani o przebiegu prac. Dlatego tak ważny jest stały kontakt i znalezienie wspólnego języka, by każdy element tej uroczystości współgrał ze sobą i przede wszystkim z Państwa oczekiwaniami. W każdym momencie mają Państwo wszystkie niezbędne informacje o przebiegu prac, dzięki czemu zyskujemy pewność, że wszystkie nasze działania przebiegają we właściwym kierunku i zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Nastaje ten dzień! Wiele miesięcy przygotowań wreszcie znajduje swój finał. Również w tym momencie są Państwo pod naszą opieką i pilnujemy, aby każdy przygotowany element zadziałał według planu. Jesteśmy koło Was od wczesnych godzin rannych do późnych godzin zakończenia całej imprezy, wciąż czuwając i pilnując najwyższych standardów. Ważne jest dla nas aby nie czuli Państwo żadnej presji. To my jesteśmy od tego aby wszystko działało jak w zegarku. Para Młoda powinna bawić się wśród gości, a rodzina i przyjaciele wraz z nimi celebrować te piękne chwile. Dlatego jesteśmy tutaj dla Was!