Sale weselne we Wrocławiu i okolicach

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, udostępniamy dla nich dwie zupełnie różne sale weselne w pięknej gotyckiej aranżacji. W pierwszej panuje bardzo kameralny klimat, dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla pary młodej, która pragnie spędzić dzień swojego ślubu wyłącznie w gronie najbliższych swemu sercu osób. Istnieje ponadto możliwość zorganizowania wyjątkowo hucznego wesela, dzięki ogromnej Sali Gotyckiej znajdującej się na piętrze dawnego klasztoru. Każda z sal posiada praktyczną i klimatyczną antresolę, a także wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający. Zaproszeni goście będą bawili się tak radośnie, jak nigdy wcześniej!

Stary Klasztor we Wrocławiu idealnym miejscem na organizację wesela! Pragniesz aby Twoje wesele odbywało się w doskonałym lokum o dogodnej lokalizacji, gustownym wystroju wnętrza, świetnej muzyce, a także gwarantującym przepyszny katering? Nasza firma udostępni Ci na okoliczność tego niezwykłego dnia takie właśnie miejsce! Mowa o Starym Klasztorze, umiejscowionym na terenie wrocławskiej Sali Gotyckiej. Jest to […]

Sala Gotycka to niezywkłe miejsce znajdujące się w samym sercu Wrocławia. Umiejscowioną praktycznie przy samym rynku przestrzeń, w której kilka razy w tygodniu odbywają się koncerty największych gwiazd z Polski udosptępniamy właśnie dla Was. W ten niesamowity dzień jakim jest Wasze wesele Sala Gotycka staje się miejscem niezapomnianej zabawy i magicznych wspomnień. Do Państwa dyspozycji mamy dwie sale. Jedną bardziej kameralną znajdującą się na dole z wyjściem na patio oraz przestrzenną salę znajdującą się na piętrzę przeznaczoną dla osób chcących zorganizować na prawdę huczne wesele. Obydwie są dokonale przygotowane do wspólnej zabawy zarówno w aspekcie organizacyjnym, cateringowym jak i audiowizualnym. Cieszymy się, że możemy dac Państwu możliwość zorganizowania dla Was właśnie w Sali Gotyckiej Waszego wesela marzeń!