Stary Klasztor we Wrocławiu idealnym miejscem na organizację wesela!

Pragniesz aby Twoje wesele odbywało się w doskonałym lokum o dogodnej lokalizacji, gustownym wystroju wnętrza, świetnej muzyce, a także gwarantującym przepyszny katering? Nasza firma udostępni Ci na okoliczność tego niezwykłego dnia takie właśnie miejsce! Mowa o Starym Klasztorze, umiejscowionym na terenie wrocławskiej Sali Gotyckiej. Jest to wyjątkowo klimatyczne lokum, które stanowi doskonałe połączenie klubu muzycznego, restauracji, a także może być wykorzystane jako bardzo eleganckie sale weselne. Wystrój wnętrza klubu emanuje zwłaszcza średniowieczną surowością ścian i podłóg, ożywioną jednocześnie za sprawą niezwykle stylowych lamp. Nasza firma może jednak przygotować specjalnie dla Ciebie dowolną aranżację, idealnie dopasowaną do Twoich osobistych preferencji. Wykorzystaj więc Stary Klasztor jako doskonałe sale weselne. Wrocław i Sala Gotycka to najlepsze miejsce na organizację Twojego wesela. Dzięki nam ten dzień będzie naprawdę wspaniały!

Z czego słynie klub muzyczny Stary Klasztor

Na terenie obiektu wrocławskiego Starego Klasztoru znajduje się bardzo profesjonalne nagłośnienie i sprzęt audiowizualny, dlatego każdego tygodnia odbywają się tutaj występy cenionych zespołów lokalnej i ogólnopolskiej sceny muzycznej. Można było usłyszeć na tutejszej scenie głos takich gwiazd jak Czesław Śpiewa, Wolna Grupa Bukowina, Bob Stenson, Grażyna Auguścik i wielu innych! W klubie Stary Klasztor mają miejsce także cykliczne wydarzenia muzyczne, takie jak chociażby Industrial Festival czy Plug&Play. Oprócz koncertów scena Starego Klasztoru wita również regularnie znanych kabareciarzy, a także odbywają się na niej spektakle teatralne, prestiżowe pokazy filmowe i różnego rodzaju eventy. Nasza firma udostępnia to niezwykłe lokum jako kompleksowo przygotowane sale weselne z antresolami, a także organizuje imprezy muzyczne, które zostały wielokrotnie wyróżnione przyznanymi nam nagrodami. Dodatkowo zatrudniamy bardzo dobrego didżeja, który rozkręci do czerwoności dosłownie każde wesele.

Nie pozwolimy weselnym gościom odczuć głodu!

Martwisz się o to, że nie zdołasz na czas zaplanować i zamówić pysznego kateringu. Wybierając Stary Klasztor na miejsce imprezy w tym wyjątkowym dniu, nie będziesz musiał się o to martwić! Na miejscu znajduje się bowiem luksusowa restauracja, która jest gotowa na to, aby obsłużyć nawet najbardziej wymagających gości. Będą oni mogli zjeść zawsze świeże i starannie przygotowane dania, które dodadzą im energii po wielogodzinnych tańcach. Jedzenie zostanie zawsze dostojnie podane i dostarczone wprost na sale weselne. Obsługa restauracji zadba ponadto o gustowne rozmieszczenie stolików i krzeseł, a także ich eleganckie udekorowanie. Nie pozwól więc na to, aby w dniu Twojego ślubu cokolwiek nie było zapięte na ostatni guzik. Dzięki firmie Maestria mającej do swojej dyspozycji lokum Stary Klasztor, będziesz mógł być spokojny nawet o najmniejsze detale. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i postaw na sprawdzone rozwiązanie w zakresie organizacji imprez okolicznościowych. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła sale weselne Wrocław i bądź spokojny o to, że w tym niepowtarzalnym dniu wszystko się uda tak jak sobie zamarzyłeś!