Wesele pośród XIX-wiecznych murów wrocławskiej Sali Gotyckiej!

Wkrótce nadejdzie dzień Twojego ślubu, a Ty nadal nie wybrałeś miejsca, w którym odbędą się uroczystości oraz zabawy dla zaproszonych gości? Wpisujesz więc w wyszukiwarkę frazę sale weselne Wrocław i Twoim oczom ukazuje się oferta firmy Maestria, udostępniającej najlepsze sale okolicznościowe w mieście. Dzięki nam możesz świętować ten jakże ważny dzień w murach XIV- wiecznej Sali Gotyckiej, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia na ulicy Purkyniego 1. Jest to wyjątkowo cenne i atrakcyjne miejsce pod kątem historycznym, cechujące się stylowymi ścianami z surowej cegły,  oraz szerokim zapleczem restauracyjnym z przepysznym cateringiem i zdumiewająco klimatyczną muzyką. W miejscowych lokalach odbywają się kulturalne wystawy zarówno lokalnych, jak i znanych w całym kraju artystów. Często odbywają się tutaj ponadto kulinarne imprezy z konkursami przy udziale tak popularnych kucharzy jak chociażby Robert Makłowicz.

Poczuj się niczym największa gwiazda muzycznej estrady!

Sala Gotycka jest miejscem do którego przyjeżdżają regularnie gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wystarczy wspomnieć, że udostępniane przez nas dla Ciebie sale weselne gościły do tej pory takich artystów jak chociażby: Bob Stenson, O.S.T.R , Soyka, Lamb, Czesław Śpiewa, oraz wielu innych. Ponadto obywają się tutaj cykliczne festiwale muzyczne na czele z Industrial Festivalem, Brave Festivalem oraz Mosty. Występy tutaj także najbardziej cenione grupy kabaretów. Organizowane jest tutaj około 30 koncertów w miesiącu.

Jednak w tym wyjątkowym dniu jakim jest dzień Twojego ślubu, to właśnie Ty będziesz dla nas prawdziwą gwiazdą, którą postaramy się obsłużyć tak starannie jak to tylko możliwe. Udostępniamy dla Ciebie najlepsze w okolicy sale weselne – Wrocław może być z nich naprawdę dumny! To właśnie w tym niezwykłym miejscu zorganizujemy wesele Twoich marzeń, które zagwarantuje Ci wyłącznie przyjemne wspomnienia. Takie sale weselne stanowią gwarancję udanej imprezy do białego rana!